Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMK60E0-156M25SIAT
LMK60E0-156M25SIAT
LMK60E0-156M25SIAT Texas Instruments
lmk60e0-156m.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: SILIC OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD Module
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Function: Enable/Disable
Frequency: 400MHz
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 110mA
Supplier Device Package: 6-QFM (7x5)
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Part Status: Active
Current - Supply: 95 mA
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: Silicon
auf Bestellung 218 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMK60E0-156M25SIAT Texas Instruments
Description: SILIC OSC XO 156.2500MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD Module, Mounting Type: Surface Mount, Supplier Device Package: 6-QFM (7x5), Part Status: Active, Frequency: 400MHz, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply: 95 mA, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Frequency Stability: ±25ppm, Current - Supply (Max): 110mA, Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: Silicon.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 23 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LMK60E0-156M25SIAT LMK60E0-156M25SIAT Hersteller : Texas Instruments lmk60e0-156m.pdf Description: SILIC OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Packaging: Cut Tape (CT)
Part Status: Active
Frequency: 400MHz
Type: XO (Standard)
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply: 95 mA
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Frequency Stability: ±25ppm
Current - Supply (Max): 110mA
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: Silicon
auf Bestellung 28 Stücke:
LMK60E0-156M25SIAT LMK60E0-156M25SIAT Hersteller : Texas Instruments lmk60e0-156m.pdf Oscillator XO 156.25MHz ±25ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin QFM SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Frequency: 400MHz
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply: 95 mA
Frequency Stability: ±25ppm
Current - Supply (Max): 110mA
Frequency: 156.25 MHz