Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMK60E2-125M00SIAT
LMK60E2-125M00SIAT
LMK60E2-125M00SIAT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk60e2-125m
Hersteller: Texas Instruments
Oscillator XO 125MHz ±50ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin QFM SMD T/R
auf Bestellung 182 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 25
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMK60E2-125M00SIAT Texas Instruments
Description: SILIC OSC XO 125.0000MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD Module, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 125MHz, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Supplier Device Package: 6-QFM (7x5), Part Status: Active, Current - Supply: 162 mA, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Frequency Stability: ±50ppm, Current - Supply (Max): 110mA, Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Silicon.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMK60E2-125M00SIAT LMK60E2-125M00SIAT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk60e2-125m Description: SILIC OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 125MHz
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V
Supplier Device Package: 6-QFM (7x5)
Part Status: Active
Current - Supply: 162 mA
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Frequency Stability: ±50ppm
Current - Supply (Max): 110mA
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: Silicon
auf Bestellung 73 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LMK60E2-125M00SIAT LMK60E2-125M00SIAT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk60e2-125m Standard Clock Oscillators A 595-MK60E2125M00SIAR
auf Bestellung 250 Stücke:
LMK60E2-125M00SIAT LMK60E2-125M00SIAT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk60e2-125m Oscillator XO 125MHz ±50ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin QFM SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 125MHz
Type: XO (Standard)
Voltage - Supply: 3.3V
Part Status: Active
Current - Supply: 162 mA
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Frequency Stability: ±50ppm
Current - Supply (Max): 110mA
Frequency: 125 MHz