Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMK60I2-100M00SIAT
LMK60I2-100M00SIAT
LMK60I2-100M00SIAT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk60i2-100m
Hersteller: Texas Instruments
Standard Clock Oscillators 100-MHz HCSL +/-50 p pm high-performan
auf Bestellung 496 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMK60I2-100M00SIAT Texas Instruments
Description: SILICONE OSC XO 100.0000MHZ HCSL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD Module, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 100MHz, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Supplier Device Package: 6-QFM (7x5), Part Status: Active, Current - Supply: 95 mA, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Output: HCSL, Function: Enable/Disable, Frequency Stability: ±50ppm, Current - Supply (Max): 105mA, Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Silicon.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMK60I2-100M00SIAT LMK60I2-100M00SIAT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk60i2-100m Description: SILICONE OSC XO 100.0000MHZ HCSL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 100MHz
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V
Supplier Device Package: 6-QFM (7x5)
Part Status: Active
Current - Supply: 95 mA
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Output: HCSL
Function: Enable/Disable
Frequency Stability: ±50ppm
Current - Supply (Max): 105mA
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Silicon
auf Bestellung 78 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LMK60I2-100M00SIAT LMK60I2-100M00SIAT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk60i2-100m Oscillator XO 100MHz ±50ppm HCSL 55% 3.3V 6-Pin QFM SMD T/R
auf Bestellung 4 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 100MHz
Type: XO (Standard)
Voltage - Supply: 3.3V
Part Status: Active
Current - Supply: 95 mA
Output: HCSL
Function: Enable/Disable
Frequency Stability: ±50ppm
Current - Supply (Max): 105mA
Frequency: 100 MHz