Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMK61A2-156M25SIAT
LMK61A2-156M25SIAT
LMK61A2-156M25SIAT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk61e2-100m
Hersteller: Texas Instruments
Oscillator XO 156.25MHz ±50ppm LVDS 55% 3.3V 6-Pin QFM SMD T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMK61A2-156M25SIAT Texas Instruments
Description: SILICONE OSC XO 156.2500MHZ LVDS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD Module, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Frequency: 156.25MHz, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 196mA, Supplier Device Package: 6-QFM (7x5), Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Current - Supply: 152 mA, Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: Silicon.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMK61A2-156M25SIAT LMK61A2-156M25SIAT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk61e2-100m Description: SILICONE OSC XO 156.2500MHZ LVDS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD Module
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Frequency: 156.25MHz
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 196mA
Supplier Device Package: 6-QFM (7x5)
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Current - Supply: 152 mA
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: Silicon
auf Bestellung 234 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LMK61A2-156M25SIAT LMK61A2-156M25SIAT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk61e2-100m Standard Clock Oscillators 156.25-MHz +/-50 pp m LVDS ultra-low ji A 595-MK61A2156M25SIAR
auf Bestellung 172 Stücke:
LMK61A2-156M25SIAT LMK61A2-156M25SIAT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk61e2-100m Oscillator XO 156.25MHz ±50ppm LVDS 55% 3.3V 6-Pin QFM SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Frequency: 156.25MHz
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 196mA
Current - Supply: 152 mA
Frequency: 156.25 MHz