Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMK61E0-156M25SIAT
LMK61E0-156M25SIAT
LMK61E0-156M25SIAT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk61e2-100m
Hersteller: Texas Instruments
Oscillator XO 156.25MHz ±25ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin QFM SMD T/R
auf Bestellung 150 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 33
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMK61E0-156M25SIAT Texas Instruments
Description: SILIC OSC XO 156.2500MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Supply: 3.3V, Package / Case: 6-SMD Module, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Current - Supply (Max): 208mA, Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: Silicon, Supplier Device Package: 6-QFM (7x5).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMK61E0-156M25SIAT LMK61E0-156M25SIAT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk61e2-100m Description: SILIC OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Packaging: Bulk
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Supply: 3.3V
Package / Case: 6-SMD Module
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Current - Supply (Max): 208mA
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: Silicon
Supplier Device Package: 6-QFM (7x5)
auf Bestellung 150 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 26
LMK61E0-156M25SIAT LMK61E0-156M25SIAT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk61e2-100m Standard Clock Oscillators 156.25-MHz, +/-25 ppm, LVPECL ultra-low jitter standard differential oscillator 6-QFM -40 to 85
auf Bestellung 229 Stücke:
LMK61E0-156M25SIAT LMK61E0-156M25SIAT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk61e2-100m Oscillator XO 156.25MHz ±25ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin QFM SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Supply: 3.3V
Package / Case: 6-SMD Module
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Current - Supply (Max): 208mA
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: Silicon
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Supply: 3.3V
Frequency Stability: ±25ppm
Current - Supply (Max): 208mA
Frequency: 156.25 MHz