Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMK61E2-125M00SIAT
LMK61E2-125M00SIAT
LMK61E2-125M00SIAT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk61e2-100m
Hersteller: Texas Instruments
Description: SILIC OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 125MHz
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V
Supplier Device Package: 6-QFM (7x5)
Current - Supply: 162 mA
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Frequency Stability: ±50ppm
Current - Supply (Max): 208mA
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: Silicon
auf Bestellung 245 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMK61E2-125M00SIAT Texas Instruments
Description: SILIC OSC XO 125.0000MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD Module, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 125MHz, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Supplier Device Package: 6-QFM (7x5), Current - Supply: 162 mA, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Frequency Stability: ±50ppm, Current - Supply (Max): 208mA, Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Silicon.
Weitere Produktangebote LMK61E2-125M00SIAT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMK61E2-125M00SIAT LMK61E2-125M00SIAT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk61e2-100m Oscillator XO 125MHz ±50ppm LVPECL 55% 3.3V 6-Pin QFM SMD T/R
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
auf Bestellung 4 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
LMK61E2-125M00SIAT LMK61E2-125M00SIAT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk61e2-100m Description: SILIC OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 125MHz
Type: XO (Standard)
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply: 162 mA
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Frequency Stability: ±50ppm
Current - Supply (Max): 208mA
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: Silicon
LMK61E2-125M00SIAT LMK61E2-125M00SIAT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk61e2-100m Standard Clock Oscillators 125-MHz, +/-50 ppm, LVPECL ultra-low jitter standard differential oscillator 6-QFM -40 to 85