Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMK61I2-100M00SIAT
LMK61I2-100M00SIAT
LMK61I2-100M00SIAT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk61e2-100m
Hersteller: Texas Instruments
Description: SILICONE OSC XO 100.0000MHZ HCSL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD Module
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCSL
Function: Enable/Disable
Frequency: 100MHz
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 196mA
Supplier Device Package: 6-QFM (7x5)
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Part Status: Active
Current - Supply: 155 mA
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Silicon
auf Bestellung 250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMK61I2-100M00SIAT Texas Instruments
Description: SILICONE OSC XO 100.0000MHZ HCSL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD Module, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCSL, Function: Enable/Disable, Frequency: 100MHz, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 196mA, Supplier Device Package: 6-QFM (7x5), Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Part Status: Active, Current - Supply: 155 mA, Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Silicon.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMK61I2-100M00SIAT LMK61I2-100M00SIAT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk61e2-100m Description: SILICONE OSC XO 100.0000MHZ HCSL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCSL
Function: Enable/Disable
Frequency: 100MHz
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 196mA
Part Status: Active
Current - Supply: 155 mA
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Silicon
auf Bestellung 610 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
LMK61I2-100M00SIAT LMK61I2-100M00SIAT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk61e2-100m Standard Clock Oscillators 100-MHz +/-50 ppm HC SL ultra-low jitte A 595-MK61I2100M00SIAR
auf Bestellung 113 Stücke:
LMK61I2-100M00SIAT LMK61I2-100M00SIAT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk61e2-100m Oscillator XO 100MHz ±50ppm HCSL 55% 3.3V 6-Pin QFM SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar