Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMK62A2-100M00SIAT
LMK62A2-100M00SIAT
LMK62A2-100M00SIAT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk62a2-100m
Hersteller: Texas Instruments
Standard Clock Oscillators 100-MHz LVDS +/-50 p pm high-performanc
auf Bestellung 178 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMK62A2-100M00SIAT Texas Instruments
Description: SILICONE OSC XO 100.0000MHZ LVDS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD Module, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Frequency: 100MHz, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 100mA, Supplier Device Package: 6-QFM (5x3.2), Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Current - Supply: 95 mA, Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Silicon.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMK62A2-100M00SIAT LMK62A2-100M00SIAT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk62a2-100m Description: SILICONE OSC XO 100.0000MHZ LVDS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD Module
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Frequency: 100MHz
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 100mA
Supplier Device Package: 6-QFM (5x3.2)
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Current - Supply: 95 mA
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Silicon
auf Bestellung 250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Frequency: 100MHz
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 100mA
Current - Supply: 95 mA
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Silicon
auf Bestellung 355 Stücke:
LMK62A2-100M00SIAT LMK62A2-100M00SIAT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmk62a2-100m Oscillator XO 100MHz ±50ppm LVDS 55% 3.3V 6-Pin QFM SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar