Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMK6CE02500CDLFT
LMK6CE02500CDLFT
LMK6CE02500CDLFT Texas Instruments
lmk6c.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: SILIC OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-VDFN
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Function: Enable/Disable
Frequency: 1MHz ~ 200MHz
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 62mA
Supplier Device Package: 4-VSON (2.5x2)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Current - Supply: 61 mA
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: Silicon
auf Bestellung 153 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMK6CE02500CDLFT Texas Instruments
Description: SILIC OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-VDFN, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Enable/Disable, Frequency: 1MHz ~ 200MHz, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V, Current - Supply (Max): 62mA, Supplier Device Package: 4-VSON (2.5x2), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Current - Supply: 61 mA, Frequency: 25 MHz, Base Resonator: Silicon.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 192-196 Tag (e)
Anzahl Preis
LMK6CE02500CDLFT LMK6CE02500CDLFT Hersteller : Texas Instruments lmk6c.pdf Description: SILIC OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-VDFN
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVCMOS
Function: Enable/Disable
Frequency: 1MHz ~ 200MHz
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 62mA
Part Status: Active
Current - Supply: 61 mA
Frequency: 25 MHz