Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMK6CE12500CDLER
LMK6CE12500CDLER
LMK6CE12500CDLER Texas Instruments
lmk6c.pdf?ts=1704291034779&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fsitesearch%252Fen-us%252Fdocs%252Funiversalsearch.tsp%253FlangPref%253Den-US%2526searchTerm%253DLMK6CE012288CDLFR%2526nr%253D5
Hersteller: Texas Instruments
Standard Clock Oscillators Low-jitter high-per formance bulk-acous
auf Bestellung 2973 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMK6CE12500CDLER Texas Instruments
Description: SILIC OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-VDFN, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V, Current - Supply (Max): 71mA, Supplier Device Package: 4-VSON (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Silicon.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMK6CE12500CDLER LMK6CE12500CDLER Hersteller : Texas Instruments lmk6c.pdf?ts=1704291034779&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fsitesearch%252Fen-us%252Fdocs%252Funiversalsearch.tsp%253FlangPref%253Den-US%2526searchTerm%253DLMK6CE012288CDLFR%2526nr%253D5 Description: SILIC OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-VDFN
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 71mA
Supplier Device Package: 4-VSON (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: Silicon
auf Bestellung 2986 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
LMK6CE12500CDLER Hersteller : Texas Instruments lmk6c.pdf?ts=1704291034779&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fsitesearch%252Fen-us%252Fdocs%252Funiversalsearch.tsp%253FlangPref%253Den-US%2526searchTerm%253DLMK6CE012288CDLFR%2526nr%253D5 Oscillator XO 125MHz ±25ppm 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin VSON SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-VDFN
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 71mA
Frequency: 125 MHz