Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMK6CE15625DDLFR
LMK6CE15625DDLFR
LMK6CE15625DDLFR Texas Instruments
lmk6c.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Standard Clock Oscillators Low-jitter high-per formance bulk-acous
auf Bestellung 2862 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMK6CE15625DDLFR Texas Instruments
Description: SILIC OSC XO 156.2500MHZ LVCMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-VDFN, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVCMOS, Function: Enable/Disable, Frequency: 1MHz ~ 200MHz, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 65mA, Supplier Device Package: 4-VSON (2.5x2), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Current - Supply: 56 mA, Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: Silicon.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMK6CE15625DDLFR LMK6CE15625DDLFR Hersteller : Texas Instruments lmk6c.pdf Description: SILIC OSC XO 156.2500MHZ LVCMOS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-VDFN
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Function: Enable/Disable
Frequency: 1MHz ~ 200MHz
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 65mA
Supplier Device Package: 4-VSON (2.5x2)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Current - Supply: 56 mA
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: Silicon
auf Bestellung 2965 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-VDFN
Function: Enable/Disable
Frequency: 1MHz ~ 200MHz
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 65mA
Part Status: Active
Current - Supply: 56 mA
Frequency: 156.25 MHz