Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMK6DA15552ADLET
LMK6DA15552ADLET
LMK6DA15552ADLET Texas Instruments
lmk6c.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: SILICONE OSC XO 155.5200MHZ LVDS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-VDFN
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 75mA
Supplier Device Package: 6-VSON (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 155.52 MHz
Base Resonator: Silicon
auf Bestellung 250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMK6DA15552ADLET Texas Instruments
Description: SILICONE OSC XO 155.5200MHZ LVDS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-VDFN, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V, Current - Supply (Max): 75mA, Supplier Device Package: 6-VSON (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 155.52 MHz, Base Resonator: Silicon.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMK6DA15552ADLET LMK6DA15552ADLET Hersteller : Texas Instruments lmk6c.pdf Description: SILICONE OSC XO 155.5200MHZ LVDS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-VDFN
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 75mA
Frequency: 155.52 MHz