Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMK6PA15625ADLFT
LMK6PA15625ADLFT
LMK6PA15625ADLFT Texas Instruments
lmk6c.pdf
Hersteller: Texas Instruments
auf Bestellung 246 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMK6PA15625ADLFT Texas Instruments
Description: SILIC OSC XO 156.2500MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-VDFN, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Standby (Power Down), Frequency: 1MHz ~ 400MHz, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V, Current - Supply (Max): 87mA, Supplier Device Package: 6-VSON (2.5x2), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Current - Supply: 88 mA, Frequency: 156.25 MHz, Base Resonator: Silicon.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMK6PA15625ADLFT LMK6PA15625ADLFT Hersteller : Texas Instruments lmk6c.pdf Description: SILIC OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-VDFN
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Standby (Power Down)
Frequency: 1MHz ~ 400MHz
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 87mA
Supplier Device Package: 6-VSON (2.5x2)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Current - Supply: 88 mA
Frequency: 156.25 MHz
Base Resonator: Silicon
auf Bestellung 227 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-VDFN
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Standby (Power Down)
Frequency: 1MHz ~ 400MHz
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 87mA
Part Status: Active
Current - Supply: 88 mA
Frequency: 156.25 MHz