Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMK6PE025000BDLFT
LMK6PE025000BDLFT Texas Instruments
Hersteller: Texas Instruments
High-Performance BAW Oscillator
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMK6PE025000BDLFT Texas Instruments
Description: LOW-JITTER, HIGH-PERFORMANCE, BU, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-VDFN, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Supplier Device Package: 6-VSON (2.5x2), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 250 MHz.
Weitere Produktangebote LMK6PE025000BDLFT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMK6PE025000BDLFT Hersteller : Texas Instruments High-Performance BAW Oscillator
Produkt ist nicht verfügbar
LMK6PE025000BDLFT Hersteller : Texas Instruments Description: LOW-JITTER, HIGH-PERFORMANCE, BU
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-VDFN
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Supplier Device Package: 6-VSON (2.5x2)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 250 MHz
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-VDFN
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Frequency: 250 MHz