Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMK6PE100000ADLET
LMK6PE100000ADLET
LMK6PE100000ADLET Texas Instruments
LMK6P
Hersteller: Texas Instruments
auf Bestellung 250 Stücke:
Lieferzeit 94-98 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMK6PE100000ADLET Texas Instruments
Description: Low-jitter, high-performance, bu, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-VDFN, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V, Current - Supply (Max): 82mA, Supplier Device Package: 6-VSON (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal.
Weitere Produktangebote LMK6PE100000ADLET
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMK6PE100000ADLET Hersteller : Texas Instruments LMK6P Low Jitter, High-Performance BAW Oscillator
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-VDFN
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 82mA
Supplier Device Package: 6-VSON (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Crystal
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-VDFN
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.5V ~ 3.3V
Current - Supply (Max): 82mA
Frequency: 100 MHz