Produkte > KYOCERA AVX > LMLP03B3M100CTAR
LMLP03B3M100CTAR
LMLP03B3M100CTAR KYOCERA AVX
LMLPC.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 10UH 710MA 230MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 230mOhm
Current - Saturation (Isat): 700mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 710 mA
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMLP03B3M100CTAR KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 10UH 710MA 230MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 230mOhm, Current - Saturation (Isat): 700mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 710 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMLP03B3M100CTAR LMLP03B3M100CTAR Hersteller : KYOCERA AVX LMLPC.pdf Description: FIXED IND 10UH 710MA 230MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 230mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 710 mA
auf Bestellung 7290 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 46
LMLP03B3M100CTAR LMLP03B3M100CTAR Hersteller : KYOCERA AVX Components smd-powerinductors.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 0.71A 0.23Ohm DCR 1212 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
LMLP03B3M100CTAR LMLP03B3M100CTAR Hersteller : Kyocera AVX LMLPC.pdf Power Inductors - SMD 10uH 20% 0.7A DCR=0. 03Ohm 03B3