Produkte > KYOCERA AVX > LMLP0405MR22DTAS
LMLP0405MR22DTAS
LMLP0405MR22DTAS KYOCERA AVX
LMLPD.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 220NH 9A 6.6 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.175" L x 0.157" W (4.45mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 6.6mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 12.5A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 9 A
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMLP0405MR22DTAS KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 220NH 9A 6.6 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.175" L x 0.157" W (4.45mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 6.6mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 12.5A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 220 nH, Current Rating (Amps): 9 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMLP0405MR22DTAS LMLP0405MR22DTAS Hersteller : KYOCERA AVX Components lmlpd.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 0.22uH 20% 100KHz Powdered Iron 9A 0.0066Ohm DCR T/R
auf Bestellung 1999 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1999
LMLP0405MR22DTAS LMLP0405MR22DTAS Hersteller : KYOCERA AVX LMLPD.pdf Description: FIXED IND 220NH 9A 6.6 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Iron Powder
Inductance: 220 nH
Current Rating (Amps): 9 A
LMLP0405MR22DTAS LMLP0405MR22DTAS Hersteller : Kyocera AVX LMLPD-1774090.pdf Fixed Inductors .22uH DCR= 0.8mOhm 20% 1313