Produkte > KYOCERA AVX > LMLP0506M4R7DTAS
LMLP0506M4R7DTAS
LMLP0506M4R7DTAS KYOCERA AVX
LMLPD.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 4.7UH 3.5A 60MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.213" L x 0.205" W (5.40mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 60mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 5A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMLP0506M4R7DTAS KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 4.7UH 3.5A 60MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.213" L x 0.205" W (5.40mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 60mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 5A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 3.5 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMLP0506M4R7DTAS LMLP0506M4R7DTAS Hersteller : Kyocera AVX LMLPD.pdf Power Inductors - SMD 4.7uH DCR= 60mOhm 20% 0506
auf Bestellung 2323 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
LMLP0506M4R7DTAS LMLP0506M4R7DTAS Hersteller : KYOCERA AVX LMLPD.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 3.5A 60MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Iron Powder
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 3.5 A
Mindestbestellmenge: 25
LMLP0506M4R7DTAS LMLP0506M4R7DTAS Hersteller : KYOCERA AVX Components lmlpd.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Powdered Iron 3.5A 0.06Ohm DCR 2020 T/R