Produkte > KYOCERA AVX > LMLP13B3M8R2DTAS
LMLP13B3M8R2DTAS
LMLP13B3M8R2DTAS KYOCERA AVX
LMLPD.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 8.2UH 10.5A 15.5 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.531" L x 0.504" W (13.50mm x 12.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 15.5mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 16A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm)
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 10.5 A
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMLP13B3M8R2DTAS KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 8.2UH 10.5A 15.5 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.531" L x 0.504" W (13.50mm x 12.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 15.5mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 16A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.256" (6.50mm), Inductance: 8.2 µH, Current Rating (Amps): 10.5 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMLP13B3M8R2DTAS LMLP13B3M8R2DTAS Hersteller : KYOCERA AVX LMLPD-3165140.pdf Power Inductors - SMD 8.2uH DCR= 15.5mOhm 20% 13B3
auf Bestellung 2311 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LMLP13B3M8R2DTAS LMLP13B3M8R2DTAS Hersteller : KYOCERA AVX LMLPD.pdf Description: FIXED IND 8.2UH 10.5A 15.5 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Material - Core: Iron Powder
Inductance: 8.2 µH
Current Rating (Amps): 10.5 A
auf Bestellung 800 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
LMLP13B3M8R2DTAS LMLP13B3M8R2DTAS Hersteller : KYOCERA AVX Components lmlpd.pdf Inductor Power Shielded Wirewound 8.2uH 20% 100KHz Powdered Iron 10.5A 0.0155Ohm DCR T/R