LMR-195-UF
LMR-195-UF Amphenol Times Microwave Systems
lmr-195-datasheet.pdf
Hersteller: Amphenol Times Microwave Systems
Coaxial Cables LMR-195 w/stranded center conductor and TPE jacket
auf Bestellung 207 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMR-195-UF Amphenol Times Microwave Systems
Description: LMR-195 W/STRAND CTR CONDUC FOOT, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Length: Enter Number of Feet in Order Quantity, Jacket (Insulation) Material: Thermoplastic Elastomer (TPE), Cable Type: Coaxial, Jacket (Insulation) Diameter: 0.195" (4.95mm), Shield Type: Foil, Braid, Jacket Color: Black, Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Jacket (Insulation) Material: Thermoplastic Elastomer (TPE)
Cable Type: Coaxial
Jacket (Insulation) Diameter: 0.195" (4.95mm)
Shield Type: Foil, Braid
Jacket Color: Black
Impedance: 50 Ohms