Produkte > MCGILL MICROWAVE SYSTEMS > LMR 240 FR Coaxial Cable
LMR 240 FR Coaxial Cable
LMR 240 FR Coaxial Cable McGill Microwave Systems
?attachment_id=1385&download_file=ez9z7pnayjj4o
Hersteller: McGill Microwave Systems
Description: LMR-240-FR Cable 500' Length (15
Packaging: Spool
Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (PE)
Conductor Strand: Solid
Cable Group: LMR-240
Cable Type: Coaxial - Riser
Jacket (Insulation) Diameter: 0.240" (6.10mm)
Shield Type: Braid
Jacket Color: Black
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 100 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMR 240 FR Coaxial Cable McGill Microwave Systems
Description: LMR-240-FR Cable 500' Length (15, Packaging: Spool, Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (PE), Conductor Strand: Solid, Cable Group: LMR-240, Cable Type: Coaxial - Riser, Jacket (Insulation) Diameter: 0.240" (6.10mm), Shield Type: Braid, Jacket Color: Black, Part Status: Active, Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Spool
Conductor Strand: Solid
Cable Group: LMR-240
Cable Type: Coaxial
Shield Type: Braid
Jacket Color: Black
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms