LMR 400 75-DB
LMR 400 75-DB Amphenol Times Microwave Systems
?attachment_id=1415&download_file=md5ekyi8n0768
Hersteller: Amphenol Times Microwave Systems
Description: LMR-400-75-DB Cable 50m Length (
Packaging: Spool
Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (PE)
Conductor Strand: Solid
Cable Group: LMR-400
Cable Type: Coaxial
Jacket (Insulation) Diameter: 0.405" (10.29mm)
Part Status: Active
Impedance: 75 Ohms
auf Bestellung 10 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMR 400 75-DB Amphenol Times Microwave Systems
Description: LMR-400-75-DB Cable 50m Length (, Packaging: Spool, Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (PE), Conductor Strand: Solid, Cable Group: LMR-400, Cable Type: Coaxial, Jacket (Insulation) Diameter: 0.405" (10.29mm), Shield Type: Braid, Jacket Color: Black, Part Status: Active, Impedance: 75 Ohms.