LMR-400-UF
LMR-400-UF Amphenol Times Microwave Systems
lmr-400-uf-coax-cables-datasheet.pdf
Hersteller: Amphenol Times Microwave Systems
Description: CABLE LMR-400 TPE FOOT
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Jacket (Insulation) Material: Thermoplastic Elastomer (TPE)
Cable Type: Coaxial
Jacket (Insulation) Diameter: 0.405" (10.29mm)
Shield Type: Braid
Jacket Color: Black
Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 18807 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMR-400-UF Amphenol Times Microwave Systems
Description: LMR-400-Ultraflex Cable 50m Leng, Packaging: Spool, Jacket (Insulation) Material: Thermoplastic Elastomer (TPE), Conductor Strand: Solid, Cable Group: LMR-400, Cable Type: Coaxial, Jacket (Insulation) Diameter: 0.405" (10.29mm), Shield Type: Braid, Jacket Color: Black, Part Status: Active, Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMR-400-UF LMR-400-UF Hersteller : Amphenol Times Microwave Systems lmr-400-datasheet-1.pdf Coaxial Cables 6GHz, 50Ohms Flexible Low Loss Cable Assemblies
auf Bestellung 1575 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LMR 400 UF LMR 400 UF Hersteller : Amphenol Times Microwave Systems lmr-400-uf-coax-cables-datasheet.pdf Description: LMR-400-Ultraflex Cable 50m Leng
Packaging: Spool
Conductor Strand: Solid
Cable Group: LMR-400
Cable Type: Coaxial
Part Status: Active
Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 100 Stücke:
LMR-400-UF Hersteller : Fairview Microwave Inc. lmr-400-uf-coax-cables-datasheet.pdf LMR-400-UF
auf Bestellung 263 Stücke:
Mindestbestellmenge: 36
LMR-400-UF LMR-400-UF Hersteller : Amphenol lmr-400-uf.pdf Coaxial Cable Tape/Braid Foam Polyethylene 10.29mm Black