Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMR14203XMKDEMO/NOPB
LMR14203XMKDEMO/NOPB
LMR14203XMKDEMO/NOPB Texas Instruments
snva502
Hersteller: Texas Instruments
Power Management IC Development Tools LMR14203 Demo Brd
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMR14203XMKDEMO/NOPB Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMR14203, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 1.2V, Voltage - Input: 4.5V ~ 42V, Current - Output: 300mA, Frequency - Switching: 1.25MHz, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LMR14203, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output, Part Status: Active, Contents: Board(s).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 1.2V
Voltage - Input: 4.5V ~ 42V
Current - Output: 300mA
Frequency - Switching: 1.25MHz