Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMZ12001EXTEVAL/NOPB
LMZ12001EXTEVAL/NOPB
LMZ12001EXTEVAL/NOPB Texas Instruments
snva456
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMZ12001EXT
Packaging: Box
Voltage - Output: 1.8V
Voltage - Input: 4.5V ~ 20V
Current - Output: 1A
Contents: Board(s)
Regulator Topology: Buck
Utilized IC / Part: LMZ12001EXT
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output
auf Bestellung 5 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMZ12001EXTEVAL/NOPB Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMZ12001EXT, Packaging: Box, Voltage - Output: 1.8V, Voltage - Input: 4.5V ~ 20V, Current - Output: 1A, Contents: Board(s), Regulator Topology: Buck, Utilized IC / Part: LMZ12001EXT, Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output.