Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMZ12002EXTEVAL/NOPB
LMZ12002EXTEVAL/NOPB
LMZ12002EXTEVAL/NOPB Texas Instruments
snva456
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMZ12002EXT
Packaging: Box
Voltage - Output: 1.8V
Voltage - Input: 4.5V ~ 20V
Current - Output: 2A
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: LMZ12002EXT
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output
Part Status: Active
Contents: Board(s)
auf Bestellung 3 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMZ12002EXTEVAL/NOPB Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMZ12002EXT, Packaging: Box, Voltage - Output: 1.8V, Voltage - Input: 4.5V ~ 20V, Current - Output: 2A, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LMZ12002EXT, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output, Part Status: Active, Contents: Board(s).