Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMZ12003EVAL/NOPB
LMZ12003EVAL/NOPB
LMZ12003EVAL/NOPB Texas Instruments
snva422
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMZ12003
Packaging: Box
Voltage - Output: 1.8V
Voltage - Input: 4.5V ~ 20V
Current - Output: 3A
Contents: Board(s)
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: LMZ12003
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMZ12003EVAL/NOPB Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMZ12003, Packaging: Box, Voltage - Output: 1.8V, Voltage - Input: 4.5V ~ 20V, Current - Output: 3A, Contents: Board(s), Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LMZ12003, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LMZ12003EVAL/NOPB Hersteller : Texas Instruments snva422 LMZ12003 DC to DC Converter and Switching Regulator Module 1.8VDC Output Evaluation Board