Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMZ14202HEVAL/NOPB
LMZ14202HEVAL/NOPB
LMZ14202HEVAL/NOPB Texas Instruments
lmz14202h.pdf?HQS=dis-dk-null-digikeymode-dsf-pf-null-wwe&ts=1743066205733&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fgeneral%252Fdocs%252Fsuppproductinfo.tsp%253FdistId%253D10%2526gotoUrl%253Dhttps%253A%252F%252Fwww.ti.c
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMZ14202H
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 12V
Voltage - Input: 15V ~ 42V
Current - Output: 2A
Contents: Board(s)
Frequency - Switching: 400kHz
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: LMZ14202H
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMZ14202HEVAL/NOPB Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMZ14202H, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 12V, Voltage - Input: 15V ~ 42V, Current - Output: 2A, Contents: Board(s), Frequency - Switching: 400kHz, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LMZ14202H, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote LMZ14202HEVAL/NOPB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMZ14202HEVAL/NOPB LMZ14202HEVAL/NOPB Hersteller : Texas Instruments lmz14202h.pdf?HQS=dis-dk-null-digikeymode-dsf-pf-null-wwe&ts=1743066205733&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fgeneral%252Fdocs%252Fsuppproductinfo.tsp%253FdistId%253D10%2526gotoUrl%253Dhttps%253A%252F%252Fwww.ti.c LMZ14202H DC to DC Converter and Switching Regulator Module 12V Output Evaluation Board
Produkt ist nicht verfügbar
LMZ14202HEVAL/NOPB LMZ14202HEVAL/NOPB Hersteller : Texas Instruments lmz14202h.pdf?HQS=dis-dk-null-digikeymode-dsf-pf-null-wwe&ts=1743066205733&ref_url=https%253A%252F%252Fwww.ti.com%252Fgeneral%252Fdocs%252Fsuppproductinfo.tsp%253FdistId%253D10%2526gotoUrl%253Dhttps%253A%252F%252Fwww.ti.c Power Management IC Development Tools LMZ14202H EVAL BOARD