Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMZ14202HTZ/NOPB
LMZ14202HTZ/NOPB
LMZ14202HTZ/NOPB Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz14202h
Hersteller: Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 5-30V
Features: UVLO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-PMOD-7, Power Module
Size / Dimension: 0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 42V
Efficiency: 97%
Current - Output (Max): 2A
Supplier Device Package: TO-PMOD-7
Voltage - Input (Min): 6V
Voltage - Output 1: 5 ~ 30V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 4750 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMZ14202HTZ/NOPB Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 5-30V, Features: UVLO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-PMOD-7, Power Module, Size / Dimension: 0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 42V, Efficiency: 97%, Current - Output (Max): 2A, Supplier Device Package: TO-PMOD-7, Voltage - Input (Min): 6V, Voltage - Output 1: 5 ~ 30V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMZ14202HTZ/NOPB LMZ14202HTZ/NOPB Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz14202h Description: DC DC CONVERTER 5-30V
Features: UVLO
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 42V
Efficiency: 97%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 6V
Voltage - Output 1: 5 ~ 30V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 4785 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LMZ14202HTZ/NOPB LMZ14202HTZ/NOPB Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz14202h Switching Voltage Regulators 2A Pwr Mod A 926-LMZ14202HTZENOPB
LMZ14202HTZ/NOPB
Produktcode: 204029
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz14202h IC > IC Netzteile
Produkt ist nicht verfügbar
LMZ14202HTZ/NOPB LMZ14202HTZ/NOPB Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz14202h Module DC-DC 1-OUT 5V 2A 7-Pin TO-PMOD EP T/R
Produkt ist nicht verfügbar