Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMZ14202TZ-ADJ/NOPB
LMZ14202TZ-ADJ/NOPB
LMZ14202TZ-ADJ/NOPB Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz14202
Hersteller: Texas Instruments
Module DC-DC 1-OUT 0.8V to 6V 2A 12W 7-Pin TO-PMOD EP T/R
auf Bestellung 1750 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMZ14202TZ-ADJ/NOPB Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 0.8-6V, Features: UVLO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-PMOD-7, Power Module, Size / Dimension: 0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 42V, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 2A, Supplier Device Package: TO-PMOD-7, Voltage - Input (Min): 6V, Voltage - Output 1: 0.8 ~ 6V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMZ14202TZ-ADJ/NOPB LMZ14202TZ-ADJ/NOPB Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz14202 Module DC-DC 1-OUT 0.8V to 6V 2A 12W 7-Pin TO-PMOD EP T/R
auf Bestellung 250 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
auf Bestellung 250 Stücke:
LMZ14202TZ-ADJ/NOPB LMZ14202TZ-ADJ/NOPB Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz14202 Description: DC DC CONVERTER 0.8-6V
Features: UVLO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-PMOD-7, Power Module
Size / Dimension: 0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 42V
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 2A
Supplier Device Package: TO-PMOD-7
Voltage - Input (Min): 6V
Voltage - Output 1: 0.8 ~ 6V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 750 Stücke:
Features: UVLO
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 42V
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 6V
Voltage - Output 1: 0.8 ~ 6V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 877 Stücke:
LMZ14202TZ-ADJ/NOPB LMZ14202TZ-ADJ/NOPB Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz14202 Switching Voltage Regulators 42V 2A PWR MODULE A 926-LM14202TZEADJNPB
auf Bestellung 525 Stücke:
LMZ14202TZ-ADJ/NOPB Hersteller : TEXAS INSTRUMENTS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz14202 Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; Uin: 6÷42VDC; Iout: 2A; SIP; SMT; Efficiency: 90%
Type of converter: DC/DC
Application: IT
Case: SIP
Mounting: SMT
Operating temperature: -40...125°C
Output voltage: 0.8...6V
Output current: 2A
Input voltage: 6...42V DC
Efficiency: 90%
auf Bestellung 1500 Stücke:
LMZ14202TZ-ADJ/NOPB LMZ14202TZ-ADJ/NOPB
Produktcode: 61942
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz14202 Verschiedene Bauteile > Verschiedene Bauteile 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Anzahl je Verpackung: 250 Stücke
LMZ14202TZ-ADJ/NOPB Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz14202 Module DC-DC 1-OUT 0.8V to 6V 2A 12W 7-Pin TO-PMOD EP Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт