Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMZ14203EVAL/NOPB
LMZ14203EVAL/NOPB
LMZ14203EVAL/NOPB Texas Instruments
snva422
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMZ14203
Packaging: Box
Voltage - Output: 3.3V
Voltage - Input: 6V ~ 42V
Current - Output: 3A
Contents: Board(s)
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: LMZ14203
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMZ14203EVAL/NOPB Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMZ14203, Packaging: Box, Voltage - Output: 3.3V, Voltage - Input: 6V ~ 42V, Current - Output: 3A, Contents: Board(s), Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LMZ14203, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LMZ14203EVAL/NOPB LMZ14203EVAL/NOPB Hersteller : Texas Instruments snva422 LMZ14203 DC to DC Converter and Switching Regulator Module 3.3V Output Evaluation Board