Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMZ14203EXTEVAL/NOPB
LMZ14203EXTEVAL/NOPB
LMZ14203EXTEVAL/NOPB Texas Instruments
snva456
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMZ14203EXT
Packaging: Box
Voltage - Output: 3.3V
Voltage - Input: 6V ~ 42V
Current - Output: 3A
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: LMZ14203EXT
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output
Contents: Board(s)
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMZ14203EXTEVAL/NOPB Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMZ14203EXT, Packaging: Box, Voltage - Output: 3.3V, Voltage - Input: 6V ~ 42V, Current - Output: 3A, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LMZ14203EXT, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output, Contents: Board(s).
Weitere Produktangebote LMZ14203EXTEVAL/NOPB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMZ14203EXTEVAL/NOPB LMZ14203EXTEVAL/NOPB Hersteller : Texas Instruments snva456 LMZ14203 DC to DC Converter and Switching Regulator Module 3.3V Output Evaluation Board