Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMZ14203HEVAL/NOPB
LMZ14203HEVAL/NOPB
LMZ14203HEVAL/NOPB Texas Instruments
snva459
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMZ14203H
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 12V
Voltage - Input: 15V ~ 42V
Current - Output: 3A
Contents: Board(s)
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: LMZ14203H
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output
Part Status: Active
auf Bestellung 10 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMZ14203HEVAL/NOPB Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMZ14203H, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 12V, Voltage - Input: 15V ~ 42V, Current - Output: 3A, Contents: Board(s), Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LMZ14203H, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LMZ14203HEVAL/NOPB LMZ14203HEVAL/NOPB Hersteller : Texas Instruments snva459 LMZ14203H DC to DC Converter and Switching Regulator Module 12V Output Evaluation Board