Produkte > LMZ > LMZ14203HTZE/NOPB
LMZ14203HTZE/NOPB
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz14203h
Produktcode: 191158
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller:
Produkt ist nicht verfügbar
Preis
LMZ14203HTZE/NOPB LMZ14203HTZE/NOPB Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz14203h Module DC-DC 1-OUT 5V to 24V 3A 7-Pin TO-PMOD EP Tube
auf Bestellung 90 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 45
auf Bestellung 45 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 45
auf Bestellung 45 Stücke:
LMZ14203HTZE/NOPB LMZ14203HTZE/NOPB Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz14203h Switching Voltage Regulators 3A Pwr Mod A 926-LMZ 14203HTZ/NOPB A 926 A 926-LMZ14203HTZ/NOPB
auf Bestellung 309 Stücke:
LMZ14203HTZE/NOPB LMZ14203HTZE/NOPB Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz14203h Description: DC DC CONVERTER 5-30V
Packaging: Tube
Features: UVLO
Package / Case: TO-PMOD-7, Power Module
Size / Dimension: 0.40" L x 0.39" W x 0.18" H (10.2mm x 9.9mm x 4.6mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 42V
Efficiency: 94%
Current - Output (Max): 3A
Supplier Device Package: TO-PMOD-7
Voltage - Input (Min): 6V
Voltage - Output 1: 5 ~ 30V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 402 Stücke:
auf Bestellung 1 Stücke:
auf Bestellung 1 Stücke: