Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMZ21700EVM
LMZ21700EVM
LMZ21700EVM Texas Instruments
snvu180
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMZ21700
Packaging: Box
Voltage - Output: 3.3V
Voltage - Input: 5V ~ 17V
Current - Output: 650mA
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: LMZ21700
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output
Part Status: Active
Contents: Board(s)
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMZ21700EVM Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMZ21700, Packaging: Box, Voltage - Output: 3.3V, Voltage - Input: 5V ~ 17V, Current - Output: 650mA, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LMZ21700, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1 Non-Isolated Output, Part Status: Active, Contents: Board(s).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LMZ21700EVM LMZ21700EVM Hersteller : Texas Instruments snvu180 LMZ21700 DC to DC Converter and Switching Regulator Module 3.3VDC Output Evaluation Board