Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMZ21700SILR
LMZ21700SILR
LMZ21700SILR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz21700
Hersteller: Texas Instruments
Module DC-DC 1-OUT 0.9V to 6V 0.65A 8-Pin uSIP EP T/R
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMZ21700SILR Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 0.9-6V, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: OTP, SCP, UVLO, Package / Case: 8-SMD Module, Size / Dimension: 0.14" L x 0.14" W x 0.07" H (3.5mm x 3.5mm x 1.8mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 17V, Efficiency: 95%, Current - Output (Max): 650mA, Voltage - Input (Min): 3V, Voltage - Output 1: 0.9 ~ 6V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMZ21700SILR LMZ21700SILR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz21700 Module DC-DC 1-OUT 0.9V to 6V 0.65A 8-Pin uSIP EP T/R
auf Bestellung 36000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Mindestbestellmenge: 37
Mindestbestellmenge: 37
LMZ21700SILR LMZ21700SILR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz21700 DC/DC Converters - SMD 3V to 17V 0.65A Ste p-Down DC/DC Power M A 595-LMZ21700SILT
auf Bestellung 799 Stücke:
LMZ21700SILR LMZ21700SILR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz21700 Description: DC DC CONVERTER 0.9-6V
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: OTP, SCP, UVLO
Package / Case: 8-SMD Module
Size / Dimension: 0.14" L x 0.14" W x 0.07" H (3.5mm x 3.5mm x 1.8mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 17V
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 650mA
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output 1: 0.9 ~ 6V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 904 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: OTP, SCP, UVLO
Package / Case: 8-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 17V
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 650mA
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output 1: 0.9 ~ 6V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 547 Stücke:
LMZ21700SILR
Produktcode: 128123
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz21700 Netzteile und Ladegeräte > Blocks DC_DC Wandler
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
LMZ21700SILR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz21700 8-SMD Module Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт