Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMZ21701SILR
LMZ21701SILR
LMZ21701SILR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz21701
Hersteller: Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 0.9-6V 6W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: OTP, SCP, UVLO
Package / Case: 8-SMD Module
Size / Dimension: 0.14" L x 0.14" W x 0.07" H (3.5mm x 3.5mm x 1.8mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 17V
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output 1: 0.9 ~ 6V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMZ21701SILR Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 0.9-6V 6W, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: OTP, SCP, UVLO, Package / Case: 8-SMD Module, Size / Dimension: 0.14" L x 0.14" W x 0.07" H (3.5mm x 3.5mm x 1.8mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 17V, Efficiency: 95%, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Input (Min): 3V, Voltage - Output 1: 0.9 ~ 6V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMZ21701SILR LMZ21701SILR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz21701 Module DC-DC 1-OUT 0.9V to 6V 1A 8-Pin uSIP SMD EP T/R
auf Bestellung 1682 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
Mindestbestellmenge: 24
LMZ21701SILR LMZ21701SILR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz21701 Description: DC DC CONVERTER 0.9-6V 6W
Features: OTP, SCP, UVLO
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 17V
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output 1: 0.9 ~ 6V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Mindestbestellmenge: 3
LMZ21701SILR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz21701 Module DC-DC 1-OUT 0.9V to 6V 1A 8-Pin uSIP EP LMZ21701SILT LMZ21701SILR UILMZ21701sil
Anzahl je Verpackung: 10 Stücke
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Mindestbestellmenge: 10
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
LMZ21701SILR LMZ21701SILR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz21701 Non-Isolated DC/DC Converters 3V to 17V 1A Step-D own DC/DC Power Modu A 595-LMZ21701SILT