Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMZ34202EVM
LMZ34202EVM
LMZ34202EVM Texas Instruments
snvu514
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMZ34202
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 2.5V, 3.3V, 5V, 6V or 7.5V
Voltage - Input: 4.5V ~ 42V
Current - Output: 2A
Regulator Topology: Buck
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: LMZ34202
Supplied Contents: Board(s)
Main Purpose: DC/DC, Step Down
Outputs and Type: 1, Non-Isolated
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMZ34202EVM Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LMZ34202, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 2.5V, 3.3V, 5V, 6V or 7.5V, Voltage - Input: 4.5V ~ 42V, Current - Output: 2A, Regulator Topology: Buck, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LMZ34202, Supplied Contents: Board(s), Main Purpose: DC/DC, Step Down, Outputs and Type: 1, Non-Isolated.