Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMZ35003RKGR
LMZ35003RKGR
LMZ35003RKGR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz35003
Hersteller: Texas Instruments
Module DC-DC 1-OUT 2.5V to 15V 2.5A 41-Pin B1QFN T/R
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMZ35003RKGR Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 2.5-15V 38W, Features: OCP, OTP, UVLO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 41-BQFN Module, Size / Dimension: 0.44" L x 0.36" W x 0.11" H (11.2mm x 9.2mm x 2.9mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 50V, Efficiency: 93%, Current - Output (Max): 2.5A, Supplier Device Package: 41-B1QFN (11x9), Voltage - Input (Min): 7V, Voltage - Output 1: 2.5 ~ 15V, Control Features: Enable, Active High, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMZ35003RKGR LMZ35003RKGR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz35003 Module DC-DC 1-OUT 2.5V to 15V 2.5A 41-Pin B1QFN T/R
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
LMZ35003RKGR LMZ35003RKGR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz35003 Description: DC DC CONVERTER 2.5-15V 38W
Features: OCP, OTP, UVLO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 41-BQFN Module
Size / Dimension: 0.44" L x 0.36" W x 0.11" H (11.2mm x 9.2mm x 2.9mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 50V
Efficiency: 93%
Current - Output (Max): 2.5A
Supplier Device Package: 41-B1QFN (11x9)
Voltage - Input (Min): 7V
Voltage - Output 1: 2.5 ~ 15V
Control Features: Enable, Active High
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 9000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
Features: OCP, OTP, UVLO
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 41-BQFN Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 50V
Efficiency: 93%
Current - Output (Max): 2.5A
Voltage - Input (Min): 7V
Voltage - Output 1: 2.5 ~ 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
LMZ35003RKGR LMZ35003RKGR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmz35003 Switching Voltage Regulators 2.5A Power Module w/ 7V-50V Input A 595- A 595-LMZ35003RKGT
auf Bestellung 301 Stücke: