Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LMZM23601SILT
LMZM23601SILT
LMZM23601SILT Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmzm23601
Hersteller: Texas Instruments
Module DC-DC 1-OUT 2.5V to 15V 1A 10-Pin uSIP EP T/R
auf Bestellung 6750 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LMZM23601SILT Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 1.2-15V, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: OCP, SCP, UVLO, Package / Case: 10-LDFN Exposed Pad, Module, Size / Dimension: 0.15" L x 0.12" W x 0.06" H (3.8mm x 3.0mm x 1.6mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Current - Output (Max): 1A, Supplier Device Package: 10-uSIP (3.8x3), Voltage - Input (Min): 4V, Voltage - Output 1: 1.2 ~ 15V, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LMZM23601SILT LMZM23601SILT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmzm23601 Module DC-DC 1-OUT 2.5V to 15V 1A 10-Pin uSIP EP T/R
auf Bestellung 6750 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
LMZM23601SILT LMZM23601SILT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmzm23601 Description: DC DC CONVERTER 1.2-15V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: OCP, SCP, UVLO
Package / Case: 10-LDFN Exposed Pad, Module
Size / Dimension: 0.15" L x 0.12" W x 0.06" H (3.8mm x 3.0mm x 1.6mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Current - Output (Max): 1A
Supplier Device Package: 10-uSIP (3.8x3)
Voltage - Input (Min): 4V
Voltage - Output 1: 1.2 ~ 15V
Number of Outputs: 1
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: OCP, SCP, UVLO
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 4V
Voltage - Output 1: 1.2 ~ 15V
Number of Outputs: 1
Mindestbestellmenge: 2
LMZM23601SILT LMZM23601SILT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmzm23601 DC/DC Converters - SMD 36-V 1-A Step-Down DC-DC Power Module i A 595-LMZM23601SILR
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
LMZM23601SILT Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flmzm23601 Non-Isolated PoL Module DC/DC Converter 1 Output 2.5 ~ 15 V 1A 4V - 36V Input Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт