Produkte > KYOCERA AVX > LP0603A1880ANTR
LP0603A1880ANTR
LP0603A1880ANTR KYOCERA AVX
lp0603.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER LOW PASS 1.88GHZ 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.88GHz Center
Insertion Loss: 0.3dB
Bandwidth: 80MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LP0603A1880ANTR KYOCERA AVX
Description: RF FILTER LOW PASS 1.88GHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.84mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 1.88GHz Center, Insertion Loss: 0.3dB, Bandwidth: 80MHz, Height (Max): 0.028" (0.70mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LP0603A1880ANTR LP0603A1880ANTR Hersteller : KYOCERA AVX lp0603.pdf Description: RF FILTER LOW PASS 1.88GHZ 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Low Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 1.88GHz Center
Insertion Loss: 0.3dB
Bandwidth: 80MHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
auf Bestellung 17321 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
LP0603A1880ANTR LP0603A1880ANTR Hersteller : KYOCERA AVX lp0603.pdf Signal Conditioning 1880MHz 0603 SIZE
Mindestbestellmenge: 2
LP0603A1880ANTR LP0603A1880ANTR Hersteller : KYOCERA AVX Components lp0603.pdf RF Filter Low Pass 1880MHz 1840MHz to 1920MHz 0.5dB 50Ohm SMD 4Pin 0603 T/R
Produkt ist nicht verfügbar