Produkte > KYOCERA AVX > LP1EA0500A700
LP1EA0500A700
LP1EA0500A700 KYOCERA AVX
AVX-MLO_LP-Filters.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: RF FILTER LOW PASS 500MHZ 30SMD
Packaging: Bulk
Package / Case: 30-SMD, No Lead
Filter Type: Low Pass
Size / Dimension: 0.460" L x 0.170" W (11.68mm x 4.32mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 500MHz
Height (Max): 0.022" (0.56mm)
auf Bestellung 179 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LP1EA0500A700 KYOCERA AVX
Description: RF FILTER LOW PASS 500MHZ 30SMD, Packaging: Bulk, Package / Case: 30-SMD, No Lead, Filter Type: Low Pass, Size / Dimension: 0.460" L x 0.170" W (11.68mm x 4.32mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 500MHz, Height (Max): 0.022" (0.56mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LP1EA0500A700 Hersteller : KYOCERA AVX Components AVX-MLO_LP-Filters.pdf RF Filter Low Pass 500MHz 0.5dB 50Ohm SMD 30Pin Standard