Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LP3470A275DBVR
LP3470A275DBVR
LP3470A275DBVR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flp3470a
Hersteller: Texas Instruments
Supervisory Circuits Ultra-low-power acti ve-low reset IC with
auf Bestellung 1518 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LP3470A275DBVR Texas Instruments
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Mounting Type: Surface Mount, Output: Open Drain or Open Collector, Type: Simple Reset/Power-On Reset, Reset: Active Low, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Number of Voltages Monitored: 1, Reset Timeout: 619ms Typical, Voltage - Threshold: 2.75V, Supplier Device Package: SOT-23-5, Part Status: Active, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LP3470A275DBVR LP3470A275DBVR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flp3470a Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Mounting Type: Surface Mount
Output: Open Drain or Open Collector
Type: Simple Reset/Power-On Reset
Reset: Active Low
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Number of Voltages Monitored: 1
Reset Timeout: 619ms Typical
Voltage - Threshold: 2.75V
Supplier Device Package: SOT-23-5
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 2865 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
LP3470A275DBVR LP3470A275DBVR Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flp3470a Processor Supervisor 2.75V 1 Active Low/Open Drain 5-Pin SOT-23 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Reset: Active Low
Reset Timeout: 619ms Typical
Voltage - Threshold: 2.75V