Produkte > NS > LP3470IM5X2.63
LP3470IM5X2.63 NS
Hersteller: NS
auf Bestellung 6100 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LP3470IM5X2.63 NS
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Mounting Type: Surface Mount, Output: Open Drain or Open Collector, Type: Simple Reset/Power-On Reset, Reset: Active Low, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ), Number of Voltages Monitored: 1, Reset Timeout: 1ms Minimum, Voltage - Threshold: 2.63V, Supplier Device Package: SOT-23-5, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote LP3470IM5X2.63
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LP3470IM5X-2.63 Hersteller : NS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flp3470 2002
auf Bestellung 4821 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
LP3470IM5X-2.63 LP3470IM5X-2.63 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flp3470 Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5
Reset: Active Low
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ)
Number of Voltages Monitored: 1
Reset Timeout: 1ms Minimum
Voltage - Threshold: 2.63V
Produkt ist nicht verfügbar
Reset: Active Low
Reset Timeout: 1ms Minimum
Voltage - Threshold: 2.63V