Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LP3470M5-3.08
LP3470M5-3.08
LP3470M5-3.08 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flp3470
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5
Packaging: Bulk
Reset: Active Low
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C (TJ)
Number of Voltages Monitored: 1
Reset Timeout: 1ms Minimum
Voltage - Threshold: 3.08V
Supplier Device Package: SOT-23-5
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 12752 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 226
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LP3470M5-3.08 Texas Instruments
Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Mounting Type: Surface Mount, Output: Open Drain or Open Collector, Type: Simple Reset/Power-On Reset, Reset: Active Low, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C (TJ), Number of Voltages Monitored: 1, Reset Timeout: 1ms Minimum, Voltage - Threshold: 3.08V, Supplier Device Package: SOT-23-5, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LP3470M5-3.08 LP3470M5-3.08 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flp3470 Description: IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5
Reset: Active Low
Reset Timeout: 1ms Minimum
Voltage - Threshold: 3.08V
auf Bestellung 709 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
LP3470M5-3.08 Hersteller : NS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flp3470
auf Bestellung 22 Stücke:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Threshold: 3.08V
Produkt ist nicht verfügbar
LP3470M5-3.08 LP3470M5-3.08 Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flp3470 Supervisory Circuits Active-low reset IC with programmable delay and 1% reset threshold 5-SOT-23 -20 to 85