Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LP5900TL-3.3EV/NOPB
LP5900TL-3.3EV/NOPB
LP5900TL-3.3EV/NOPB Texas Instruments
LP5900_EvalBrd.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Power Management IC Development Tools LP5900 3.3V EVAL BRD
auf Bestellung 3 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LP5900TL-3.3EV/NOPB Texas Instruments
Description: BOARD EVAL FOR LP5900TL-3.3, Packaging: Box, Voltage - Output: 3.3V, Voltage - Input: 2.5V ~ 5.5V, Current - Output: 150mA, Regulator Type: Positive Fixed, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LP5900, Supplied Contents: Board(s), Channels per IC: 1 - Single, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote LP5900TL-3.3EV/NOPB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LP5900TL-3.3EV/NOPB LP5900TL-3.3EV/NOPB Hersteller : Texas Instruments LP5900_EvalBrd.pdf LP5900TL-3.3 Linear Regulator 1.5VDC to 3.3VDC Output Evaluation Board
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Box
Voltage - Output: 3.3V
Voltage - Input: 2.5V ~ 5.5V
Current - Output: 150mA