Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LP5907UV-1.2EVM/NOPB
LP5907UV-1.2EVM/NOPB
LP5907UV-1.2EVM/NOPB Texas Instruments
snva634
Hersteller: Texas Instruments
Description: BOARD EVAL FOR LP5907UV-1.2
Packaging: Box
Voltage - Output: 1.2V
Voltage - Input: 2.2V ~ 5.5V
Current - Output: 250mA
Regulator Type: Positive Fixed
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: LP5907
Supplied Contents: Board(s)
Channels per IC: 1 - Single
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LP5907UV-1.2EVM/NOPB Texas Instruments
Description: BOARD EVAL FOR LP5907UV-1.2, Packaging: Box, Voltage - Output: 1.2V, Voltage - Input: 2.2V ~ 5.5V, Current - Output: 250mA, Regulator Type: Positive Fixed, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LP5907, Supplied Contents: Board(s), Channels per IC: 1 - Single, Part Status: Active.