Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LP5907UV-1.8EVM/NOPB
LP5907UV-1.8EVM/NOPB
LP5907UV-1.8EVM/NOPB Texas Instruments
snva634
Hersteller: Texas Instruments
Description: BOARD EVAL FOR LP5907UV-1.8
Packaging: Box
Voltage - Output: 1.8V
Voltage - Input: 2.2V ~ 5.5V
Current - Output: 250mA
Regulator Type: Positive Fixed
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: LP5907
Supplied Contents: Board(s)
Channels per IC: 1 - Single
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LP5907UV-1.8EVM/NOPB Texas Instruments
Description: BOARD EVAL FOR LP5907UV-1.8, Packaging: Box, Voltage - Output: 1.8V, Voltage - Input: 2.2V ~ 5.5V, Current - Output: 250mA, Regulator Type: Positive Fixed, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LP5907, Supplied Contents: Board(s), Channels per IC: 1 - Single, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote LP5907UV-1.8EVM/NOPB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LP5907UV-1.8EVM/NOPB LP5907UV-1.8EVM/NOPB Hersteller : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=26&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fug%2Fsnva634a%2Fsnva634a.pdf Power Management IC Development Tools LP5907 Eval Mod
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
LP5907UV-1.8EVM/NOPB LP5907UV-1.8EVM/NOPB Hersteller : Texas Instruments snva634 LP5907UV-1.8 Linear Regulator 1.8V Output Evaluation Board