Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LP5907UV-3.3EVM/NOPB
LP5907UV-3.3EVM/NOPB Texas Instruments
snva634
Hersteller: Texas Instruments
BOARD EVAL FOR LP5907UV-3.3
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LP5907UV-3.3EVM/NOPB Texas Instruments
Description: BOARD EVAL FOR LP5907UV-3.3, Packaging: Box, Voltage - Output: 3.3V, Voltage - Input: 2.2V ~ 5.5V, Current - Output: 250mA, Regulator Type: Positive Fixed, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LP5907, Supplied Contents: Board(s), Channels per IC: 1 - Single.
Weitere Produktangebote LP5907UV-3.3EVM/NOPB
Packaging: Box
Voltage - Output: 3.3V
Voltage - Input: 2.2V ~ 5.5V
Current - Output: 250mA