Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > LP5910YKA18EVM
LP5910YKA18EVM
LP5910YKA18EVM Texas Instruments
snvu487.pdf
Hersteller: Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LP5910
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 1.8V
Voltage - Input: 2.3V ~ 3.3V
Current - Output: 300mA
Regulator Type: Positive Fixed
Board Type: Fully Populated
Utilized IC / Part: LP5910
Supplied Contents: Board(s)
Channels per IC: 1 - Single
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LP5910YKA18EVM Texas Instruments
Description: EVAL BOARD FOR LP5910, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 1.8V, Voltage - Input: 2.3V ~ 3.3V, Current - Output: 300mA, Regulator Type: Positive Fixed, Board Type: Fully Populated, Utilized IC / Part: LP5910, Supplied Contents: Board(s), Channels per IC: 1 - Single.